Klinika

Klinika 2017-11-09T11:44:12+01:00

Szanowni Państwo.

Chcieliśmy Państwa serdecznie powitać w klinice PROVITAL.

Provital to miejsce, w którym fachowa kadra lekarzy zatroszczy się o Twoje zdrowie. Jako klinika lekarsko-stomatologiczna, oferujemy profesjonalną opiekę medyczną dostosowaną do potrzeb i oczekiwań pacjentów. Nie bagatelizujemy żadnego przypadku – zawsze służymy radą i szybką diagnostyką, proponując najbardziej optymalny program leczenia.

Oferujemy szeroki zakres badań diagnostyczny oraz dysponujemy zaawansowanym sprzętem. To wszystko w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych lekarzy skutkuje trafnie postawioną diagnozą. A od właściwego rozpoznania rozpoczyna się skuteczne leczenie. Leczenie, które postawi Cię na nogi i zapewni szybki powrót do zdrowia.

Mamy świadomość, że wizyty lekarskie nie zawsze przyjemnie się kojarzą. Nasza przychodnia stara się jednak zerwać z tym stereotypem. Dokładamy wszelkich starań, by pacjent czuł się w naszych murach komfortowo. Nasi lekarze stwarzają przyjazną atmosferę, w której wszelkie obawy i lęki znikają. Pojawia się poczucie bezpieczeństwa i poczucie, że nam możesz zaufać.

Provital – wyjdziemy Ci na zdrowie !!!

Nasza klinika mieści się w Warszawie, przy ulicy Brazylijskiej 13 w dzielnicy Praga Południe.

Serdecznie zapraszamy, poznajmy się!

close form phone
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.

Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.

[recaptcha]