Klinika

Klinika 2017-11-09T11:44:12+00:00

Szanowni Państwo.

Chcieliśmy Państwa serdecznie powitać w klinice PROVITAL.

Provital to miejsce, w którym fachowa kadra lekarzy zatroszczy się o Twoje zdrowie. Jako klinika lekarsko-stomatologiczna, oferujemy profesjonalną opiekę medyczną dostosowaną do potrzeb i oczekiwań pacjentów. Nie bagatelizujemy żadnego przypadku – zawsze służymy radą i szybką diagnostyką, proponując najbardziej optymalny program leczenia.

Oferujemy szeroki zakres badań diagnostyczny oraz dysponujemy zaawansowanym sprzętem. To wszystko w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych lekarzy skutkuje trafnie postawioną diagnozą. A od właściwego rozpoznania rozpoczyna się skuteczne leczenie. Leczenie, które postawi Cię na nogi i zapewni szybki powrót do zdrowia.

Mamy świadomość, że wizyty lekarskie nie zawsze przyjemnie się kojarzą. Nasza przychodnia stara się jednak zerwać z tym stereotypem. Dokładamy wszelkich starań, by pacjent czuł się w naszych murach komfortowo. Nasi lekarze stwarzają przyjazną atmosferę, w której wszelkie obawy i lęki znikają. Pojawia się poczucie bezpieczeństwa i poczucie, że nam możesz zaufać.

Provital – wyjdziemy Ci na zdrowie !!!

Nasza klinika mieści się w Warszawie, przy ulicy Brazylijskiej 13 w dzielnicy Praga Południe.

Serdecznie zapraszamy, poznajmy się!

close form phone
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROVITAL, ul. Brazylijska 13, 03-946 Warszawa, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".